Koc BRISA Schwarzwolf
Kod: LEGF5603600AJ303
Opis
Lekki koc podróżny Schwarzwolf jest idealny na wycieczki samolotem, samochodem, autobusem i pociągiem. Wykonany jest z mikrofibry, która łatwo odprowadza pot i zapewnia ciepło i wygodę. Zapakowany jest w praktyczną nylonową torbę.
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Opakowanie: | Etui (1/24) |
| Grupa znakowania | |
| HF (haft komputerowy) | 6 x 4 cm |
| TT1 (termotransfer) | 8 x 4 cm |
| Rozmiar: | 170 × 140 cm |
| Materiał: | - |
| Waga: | 0,345 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 181 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |