Koc ze świątecznym wzorem DEBRECEN
Kod: LEG316905
61,00 PLN netto
Opis
Przytulny kocyk wykonanay z polaru 200g/m², ozdobiony świątecznym wzorkiem. Koc palowany jest w dopasowany woreczek ze ściągaczami.
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Opakowanie: | Etui (20/20) |
| Grupa znakowania | |
| DTF2 (termotransfer cyfrowy 51-200 cm2) | 10 x 6 |
| TT2 (termotransfer) | 10 x 6 cm |
| HF (haft komputerowy) | 6 x 4 cm |
| DTF2 (direct to film 51-200 cm2) | 10 x 6 cm |
| Rozmiar: | 130 x 170 cm |
| Materiał: | Polar |
| Waga: | 0,6 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 4396 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |