Fartuch i czapka kucharska dla dzieci GINEVRA
Kod: LMC5475506
8,69 PLN netto
Opis
Zestaw dla dzieci, składający się z fartuszka i dopasowanej czapki kucharskiej, wykonanych z non-woven.
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Opakowanie: | Papierowe/kartonowe etui (50/200) |
| Grupa znakowania | |
| TT2 (termotransfer) | 15 x 10 cm |
| DTF2 (direct to film 51-200 cm2) | 15 x 10 cm |
| ST1 (sitodruk na jasnych materiałach) | 20 x 15 cm |
| HF (haft komputerowy) | 8 x 3 cm |
| Rozmiar: | 27 x 4 x 20 cm |
| Materiał: | Poliester |
| Waga: | 0,060 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 6761 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |