Notes A5 w linie CrisMa
Kod: LMC2477703
37,70 PLN netto
Opis
Notes A5 w skórzanej oprawie, z 80 kartkami w linie, z zakładką i szlufką na długopis.
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Opakowanie: | Papierowe/kartonowe etui (25/25) |
| Grupa znakowania | |
| S1 (sitodruk) | 6 x 6 cm |
| HS (tłoczenie) | 5 x 4 cm |
| Rozmiar: | 15,2 x 2 x 22 cm |
| Materiał: | - |
| Waga: | 0,400 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 188 szt. |
|---|---|
| Dostawa | 2925 szt. |
| Następna dostawa | - |