Kołonotatnik A5
Kod: LMC2525307
25,40 PLN netto
Opis
Kołonotatnik A5 z okładką z PU, 100 kartkami w linie, z trzciny cukrowej i szlufką na długopis.
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Opakowanie: | Kartonowe pudełko (40/40) |
| Grupa znakowania | |
| S1 (sitodruk) | 10 x 10 cm |
| HS (tłoczenie) | 5 x 4 cm |
| Rozmiar: | 16,7 x 2 x 23 cm |
| Materiał: | - |
| Waga: | 0,350 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 3799 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |