Notes A5 w linie
Kod: LMC2526108
9,59 PLN netto
Opis
Notes A5, z 80 kartkami w linie, okładka i papier wykonane zostały z materiałów pochodzących z recyklingu.
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Opakowanie: | Papierowe/kartonowe etui (25/50) |
| Grupa znakowania | |
| T3 (tampodruk) | 5 x 3 cm |
| HS (tłoczenie) | 5 x 4 cm |
| DC2 (druk cyfrowy UV do 30 cm2) | 8 x 5 cm |
| Rozmiar: | 14,5 x 1,4 x 21,1 cm |
| Materiał: | - |
| Waga: | 0,260 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 4106 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |