Ręcznik LANAO Schwarzwolf
Kod: LMCF5300403AJ306
33,75 PLN netto
Opis
Ręcznik sportowy Schwarzowolf wykonany z szybkoschnącego materiału: poliester 55%, poliamid 45%. Pakowany w etui z siateczki - 14 x 10 x 1 cm.
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Opakowanie: | Opakowanie schwarzwolf (1/200) |
| Grupa znakowania | |
| TT2 (termotransfer) | 8 x 10 cm |
| HF (haft komputerowy) | 5 x 5 cm |
| Rozmiar: | 100 x 30 cm |
| Materiał: | - |
| Waga: | 0,11 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 1670 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |