Bandana wielofunkcyjna MOGOTON Schwarzwolf
Kod: LMCT4000200AJ303
73,50 PLN netto
Opis
Dzianinowa, wielofunkcyjna bandana Schwarzwolf 2w1, można jej używać także jako czapki. W kolorze czarnym, pikowana przędzą odblaskową. Nadaje się na zimę, posiada gumę do ściągania na szyi. Podszewka wykonana jest z bardzo miękkiego i przyjemnego materiału polarowego.
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Opakowanie: | Opakowanie schwarzwolf (1/50) |
| Grupa znakowania | |
| HF (haft komputerowy) | 5 x 5 cm |
| Rozmiar: | 25 x 24 cm |
| Materiał: | - |
| Waga: | 0,135 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 1132 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |