Bandana MISMI Schwarzwolf
Kod: LMCT4000100AJ303
57,00 PLN netto
Opis
Wielofunkcyjna bandana idealna na zimową pogodę. Posiada gumkę ze ściągaczem, dzięki której można dopasować ją do szyi lub nosić jako czapkę. Wykonana z czarnego, elastycznego polaru (92% poliester, 8% spandex) oraz szarego (100% poliester).
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Opakowanie: | Woreczek foliowy (1/50) |
| Grupa znakowania | |
| HF (haft komputerowy) | 5 x 5 cm |
| Rozmiar: | 26 x 20,5 cm |
| Materiał: | Poliester |
| Waga: | 0,08 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 158 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |