Ręcznik CITAS Schwarzwolf
Kod: LMCF5300200SA307
43,50 PLN netto
Opis
Ręcznik turystyczny. Lekki i wysoce absorbujący wilgoć, idealny dla sportowców i podróżników. Szybkoschnący, antybakteryjny. Zapakowany w poliestrowy woreczek. Gramatura: 300g/m2. Materiał: 80% poliester, 20% poliamd.
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Opakowanie: | Pokrowiec (1/40) |
| Grupa znakowania | |
| TT2 (termotransfer) | 10 x 10 cm |
| HF (haft komputerowy) | 6 x 4cm |
| Rozmiar: | 60 x 120 cm |
| Materiał: | - |
| Waga: | 0,24 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 3836 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |