Plecak na laptopa Pillar 16'' Wenger
Kod: LEGW600633
Opis
• Kompleksowy plecak Pillar jest gotowy podróżować z tobą i twoim sprzętem tam, gdzie tego zapragniesz, zapewnia doskonałą osłonę Triple Protect, która chroni laptopa 16`/41 cm oraz lepszą ogólną wygodę • Przegroda wyściełana osłoną Triple Protect chroni ze wszystkich stron laptopa o rozmiarze do 16`/41 cm dzięki zastosowaniu trzywarstwowej pianki o wysokiej gęstości • Platforma stabilizująca CaseBase utrzymuje plecak w pozycji stojącej, gdy zostanie on umieszczony na podłodze, a także zapobiega przed jego przewróceniem się • Tylna wyściółka umożliwiająca przepływ powietrza zapewnia stałą cyrkulację powietrza, co sprawia, że użytkownik utrzymuje swoją temperaturę • Zapewniające komfort paski naramienne dopasowane do konturu ramion posiadają dodatkową wygodną wyściółkę • Miękki wyściełany uchwyt zapewnia maksymalny komfort podczas noszenia torby w ręku • Organizator na niezbędne akcesoria dzięki systemowi kieszeni utrzymuje porządek wśród przedmiotów takich jak przewody, ładowarki czy wizytówki i sprawia, że są one łatwo dostępne • Siatkowe boczne kieszenie są idealnie dopasowane do przechowywania butelki z wodą lub parasola • Rączka Pass-Thru wsuwa się na system uchwytu bagażu na kółkach, ułatwiając dzięki temu podróżowanie
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Opakowanie: | Woreczek foliowy (1/1) |
| Grupa znakowania | |
| TT3 (termotransfer) | 8 x 5 cm |
| HF (haft komputerowy) | 6 x 4 cm |
| Rozmiar: | 36 x 48 x 23 cm |
| Materiał: | Poliester |
| Waga: | 1,14 kg |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| 2-3 dni | 5123 szt. |
|---|---|
| Dostawa | - |
| Następna dostawa | - |